جاکلیدی

جاکلیدی ابزاری است که معمولا برای نگهداری یک یا چند کلید از آن استفاده می شود بعضی از جاکلید ها ،  ثابت (دیواری ) و بعضی همراه می باشند و نوعی دیگر که مخصوص سوئیچ ماشین است و به آن جاسوئیچی میگویند.

جاکلیدی قلب استیل

انواع جاکلیدی:

جاکلیدی با قلاب، جاکلیدی بافتنی، جاکلیدی چرم، جاکلیدی دیواری، جاکلیدی با نمد، جاکلیدی چوبی، جاکلیدی عروسکی، جاکلیدی فانتزی،
جاکلیدی زنجیر دار، جاکلیدی حلقه دار، جاکلیدی دیوار کوب، جاکلیدی مینیاتوری، جاکلیدی تبلیغاتی، جاکلیدی پلاستیکی، جاکلیدی برنجی، جاکلیدی تزیینی، جاکلیدی فلزی، جاکلیدی زنانه، جاکلیدی مردانه، جاکلیدی طلایی و…

همراه داشتن یک جا کلیدی که اول نام خودتان یا کسانی که دوستشان دارید یا حتی برند مورد علاقه تان، روی آن حک شده است، حس دلنشینی دارد. در ذهن کسانی که شما را نمی شناسند با دیدن این جا کلیدی، صدها نام با اولین حرف اسم شما شکل می گیرد.

شرکت های سازنده زیادی وجود دارند که جاکلیدی های سفارش برای مشتریان می سازند . مثل شرکتهای سازنده هدایای تبلیغاتی که بر روی جاکلیدی ، اسم و برند مورد نظرتان را حک میکنند و یا شرکتهای سازنده دیگری که جاسوئیچی سفارشی میسازند که شامل طرح مورد علاقه شما و متن ، کلمه ، تاریخ تولد و… شماست که بر روی آن چاپ میشود.

مثلا شما می توانید جاکلیدی را سفارش داده و تاریخ تولد کسی را که میخواهید به او هدیه دهید بر روی آن حک کنید ، این مناسب ترین هدیه تولد است و برای همیشه به یادگار میماند.

جاسوئیچی استیل تولد

و یا مثلا ، شما میتوانید نام خودتان و کسی را که دوستش دارید در دو طرف جاسوئیچی حک نمایید و نیمه ای را پیش خود و نیمه ای را به عشق خود هدیه دهید.

جاسوئیچی-پازل

در کل جاکلیدی ها انواع مختلفی دارند که با متریال مختلفی ساخته میشوند و وسیله ای ارزشمند هم به عنوان یادگاری و هم کاربردی هستند و از کلید های شما محافظت میکنند تا براحتی همیشه در دسترس تان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه